Film
Amores perros / Láska je kurva

Film Amores perros / Láska je kurva
  Trailer  k filmu Amores perros / Láska je kurva
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Láska a zrada, hřích a naděje, bolest a smrt v kultovním debutu mladého režiséra.
Debut mladého mexického režiséra přináší nemilosrdnou výpověď o tom, jak ne-romantické, ba i kruté podoby na sebe může brát láska. Ve třech příbězích, jejichž děje se propletou v okamžiku jedné automobilové nehody, se odehrají fatální momenty ze života tří dvojic. Aktéři jednotlivých příběhů se vzájemně neznají, přesto se jejich životy jen tak mimochodem dotknou a zase rozcházejí po svých vlastních cestách. Co je vzájemně spojuje však nejsou tato náhodná setkání, ale téma: Láska a bolest v strašlivě reálných podobách, v sugestivně syrových kulisách dnešního Mexico City. Příběhy jednotlivých hrdinů jsou však jen kostrou, na níž debutující režisér Alejandro González Iňárritu s obdivuhodnou bravurou rozehrává obrazy lidských vášní i zbabělosti, strachu i odvahy, krutosti i něhy.

Originální název:

Amores Perros

Žánr: Thriller, Drama
Hrají a postavy: Emilio Echevarría (El Chivo), Gael García Bernal (Octavio), Goya Toledoová (Valeria), Álvaro Guerrero (Daniel), Vanessa Baucheová (Susana), Jorge Salinas (Luis)
Scénář: Guillermo Arriaga
Země: Mexiko
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 81 %
Vysíláno na: Cinemax
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina