Sledovat film
Amores perros / Láska je kurva
online

Film Amores perros / Láska je kurva
  Trailer k filmu Amores perros / Láska je kurva Trailer
Přehrajte si film Amores perros / Láska je kurva online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 416 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Láska a zrada, hřích a naděje, bolest a smrt v kultovním debutu mladého režiséra.
Debut mladého mexického režiséra přináší nemilosrdnou výpověď o tom, jak ne-romantické, ba i kruté podoby na sebe může brát láska. Ve třech příbězích, jejichž děje se propletou v okamžiku jedné automobilové nehody, se odehrají fatální momenty ze života tří dvojic. Aktéři jednotlivých příběhů se vzájemně neznají, přesto se jejich životy jen tak mimochodem dotknou a zase rozcházejí po svých vlastních cestách. Co je vzájemně spojuje však nejsou tato náhodná setkání, ale téma: Láska a bolest v strašlivě reálných podobách, v sugestivně syrových kulisách dnešního Mexico City. Příběhy jednotlivých hrdinů jsou však jen kostrou, na níž debutující režisér Alejandro González Iňárritu s obdivuhodnou bravurou rozehrává obrazy lidských vášní i zbabělosti, strachu i odvahy, krutosti i něhy.

Žánr: Thriller, Drama
Hrají a postavy: Emilio Echevarría (El Chivo), Gael García Bernal (Octavio), Goya Toledoová (Valeria), Álvaro Guerrero (Daniel), Vanessa Baucheová (Susana), Jorge Salinas (Luis)
Scénář: Guillermo Arriaga
Země: Mexiko
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська