Sledovat film Na život a na smrt online

Přehrajte si film Na život a na smrt online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Na život a na smrt online
Žánr:
western
Režie:
Dick Lowry
Hrají:
Tom Selleck (Paul Cable), Suzy Amisová (Martha Cableová), Rachel Duncanová (Clare Cableová), Haley Joel Osment (Davis Cable), Keith Carradine (Vern Kidston), David Carradine (Duane Kidston)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Americký televizní western o vojákovi konfederace, který musí po prohrané válce vybojovat poslední bitvu.

Občanská válka, známá jako válka Severu proti Jihu končí a vyčerpaná země se vzpamatovává stejně jako její obyvatelé na obou stranách. Jedním z nich je také zahořklý konfederační voják Paul Cable, který se vrací na svůj arizonský ranč, aby se pokusil dát dohromady nejen chátrající usedlost, ale také trosky svého života a rodinu. Místo klidu k práci ho však čekají jen další bitvy. Nejprve se setká se skupinou jezdců vedených jeho seveřanským protivníkem Vernem Kidsonem, který si po vyhrané válce dělá nárok na Cableovu půdu. Než však mohou spor mezi sebou vyřešit, musejí se zbavit bandy tuláků a jižanských rebelů, kteří obsadili jeho usedlost. Dva nepřátelé spojí síly v poslední bitvě války a v bitvě o jedinou věc, za kterou skutečně stojí bojovat, za své rodiny.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
Nova Cinema Barrandov Plus

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.