Sledovat film Na sv. Valentýna online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Na sv. Valentýna
  Trailer k filmu Na sv. Valentýna   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Garry Marshall
Hrají a postavy:
Jessica Albaová (Morley Clarksonová), Kathy Batesová (Susan), Jessica Bielová (Kara Monahanová), Bradley Cooper (Holden), Eric Dane (Sean Jackson), Patrick Dempsey (doktor Harrison Copeland)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Jeden den v životě lásky.

Svátek svatého Valentýna přichází každý rok, ať se vám to líbí, nebo ne. Je to den, kdy se probírá váš milostný život a pokaždé to skončí buď romantikou, nebo katastrofou. Může to být zamotané, může to být zmatené, ale v konečném důsledku jde vždy jen a jen o lásku. Film přináší příběhy skupiny lidí z Los Angeles, jejichž osudy se protnou právě na den svatého Valentýna, kdy se každý z nich snaží najít lásku, nebo řeší milostné problémy.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski