Sledovat film
Můj týden s Marilyn
online

Film Můj týden s Marilyn
  Trailer  k filmu Můj týden s Marilyn
Přehrajte si film Můj týden s Marilyn HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 300 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Asistent produkce zažije kouzelný týden s Marilyn Monroe.
Začátkem léta 1956 vkročila americká herečka Marilyn Monroe poprvé na britskou půdu. Během svatební cesty s manželem Arthurem Millerem, známým americkým dramatikem, přijela Monroe do Anglie natáčet snímek Princ a tanečnice. To samé léto se třiadvacetiletý Colin Clark poprvé v životě zúčastnil filmového natáčení. Clark, čerstvý absolvent Oxfordu, měl ambice stát se filmovým režisérem, ale zatím se musel spokojit s drobnými produkčními pracemi. O čtyřicet let později sepsal ve formě deníku svoje zážitky z tohoto natáčení a knihu nazval: Princ, showgirl a já. Jenže jeden týden v jeho zápiscích chyběl. Teprve po několika letech Clark prozradil proč. V dalším pokračování životopisu s názvem Můj týden s Marilyn popisuje skutečný příběh jednoho nezapomenutelného týdne, který strávil ve společnosti největší světové hvězdy, týdne s Marilyn.

Originální název:

My Week with Marilyn

Žánr: Životopisný, Drama
Režie: Simon Curtis
Hrají a postavy: Michelle Williamsová (Marilyn Monroe), Eddie Redmayne (Colin Clark), Julia Ormondová (Vivien Leighová), Kenneth Branagh (Sir Laurence Olivier), Pip Torrens (Sir Kenneth Clark), Geraldine Somervilleová (paní Jane Clarková)
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO3 HBO2 19.11.2023 11:25
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina