Sledovat film
Monstra versus vetřelci
online

Film Monstra versus vetřelci
  Trailer  k filmu Monstra versus vetřelci
Přehrajte si film Monstra versus vetřelci HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 323 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jenom monstr akce zachrání svět hladce.
Když obyčejnou holku z Kalifornie Susan praští v její svatební den do hlavy meteorit plný kosmického slizu, je z toho hodně překvapená. Její údiv tím ale nekončí, neboť následně záhadně vyroste do výšky 15 metrů. To postaví policii do pozoru a než řekne Susan švec, je zatčená a ukrytá do tajného vládního komplexu. Tady Susan, oficiálně přejmenovaná na Enormiku, zjistí, že ve své výjimečnosti rozhodně není sama: kromě ní tu jsou uvězněni geniální vědec Dr. Šváb, Phdr., který má místo lidské hlavu muší, Chybějící článek - představitel evolučního přechodu mezi rybou a člověkem, nezničitelný, rosolovitý B.O.B. a 100 metrů dlouhá larva jménem Hmyzosaurka. Jejich ukrývání skončí ve chvíli, kdy na Zemi přistane záhadný mimozemský robot a vezme ji útokem. Zoufalý Prezident je přesvědčen ještě zoufalejším generálem, aby do boje oficiálně povolal partičku Monster, která musí zachránit svět před hrozící zkázou. Dalšími hvězdami "mimozemského" souboru jsou Gallaxhar - megaloman zodpovědný za mimozemské roboty, který chce vytvořit nový svět podle svých představ a svého vzhledu, generál W.R.Monger, který konečně našel smysl použití zadržených Monster a Derek Dietl - Susanin sobecký snoubenec, který možná dostane šanci, že přestane číst v televizi počasí a posune se do "lepší" sekce zpravodajství.

Originální název:

Monsters vs. Aliens

Hrají a postavy: Reese Witherspoonová (Ginormica (hlas)), Seth Rogen (B.O.B. (hlas)), Hugh Laurie (doktor Cockroach Ph.D. (hlas)), Will Arnett (Missing Link (hlas)), Kiefer Sutherland (generál W.R. Monger (hlas)), Rainn Wilson (Gallaxhar (hlas))
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO2 22.11.2023 09:30
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina