Film Mládí v trapu

Sledovat film
Mládí v trapu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Připravte se na nevypočitatelnou a nekontrolovatelnou jízdu!
Co myslíte, že udělá chlap, když chytne dřívější let domů a najde svou dívku v posteli a v pokoji kolem je plno nahých neznámých lidí? Vrátí se na kolej a založí bratrstvo! Dřív než stačíte říct "zápasy v lubrikačním gelu", Frank alias Tank; Mitch a Beanie mají svůj tajný spolek a vyvádějí nekontrolovatelné kousky. Když ale překročí všechny meze, pokusí se děkan university bratrstvo rozpustit.

Žánr: Komedie
Režie: Todd Phillips
Hrají a postavy: Luke Wilson (Mitch Martin), Will Ferrell (Frank Ricard), Vince Vaughn (Bernard 'Beanie' Campbell), Jeremy Piven (Dean Gordon Pritchard), Ellen Pompeová (Nicole), Juliette Lewisová (Heidi)
Scénář: Court Crandall, Todd Phillips, Scot Armstrong
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko