Sledovat film
Miss Potter
online

Film Miss Potter
  Trailer k filmu Miss Potter Trailer
Přehrajte si film Miss Potter online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 406 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Život Beatrix Potterové je tím nejkouzelnějším příběhem ze všech.
Zatímco její knihy těší generace dětí po celém světě, Beatrix Potterová si svůj vlastní příběh držela pečlivě pod zámkem. Miss Potter je okouzlující love story inspirovaná životem a láskou světoznámé spisovatelky Beatrix Potterové. Beatrix Potterová byla literárním fenoménem začátku 20. století. V době, kdy mladé dívky její společenské třídy měly v plánu se dobře vdát, se Beatrix stala ikonickou postavou. Vytvořila sérii knih a postav, které jsou stejně oblíbené dnes, jako byly před sto lety, a které se od svého vydání nikdy nepřestaly prodávat. Beatrix byla nadanou malířkou a její botanické kresby byly využity společností Royal Horticultural Society v Kew Gardens (kresby jim prodala pod mužským pseudonymem). Mimoto skoupila v Lake District ohromné pozemky, které přenechala organizaci National Trust, a zachovala tak tuto panenskou přírodu pro budoucí generace. To je její odkaz, to je její příběh...

Žánr: Drama
Režie: Chris Noonan
Hrají a postavy: Renée Zellwegerová (Beatrix Potterová), Ewan McGregor (Norman Warne), Emily Watsonová (Millie Warneová), Barbara Flynnová (Helen Potterová), Bill Paterson (Rupert Potter), Matyelok Gibbsová (slečna Wigginová)
Scénář: Richard Maltby Jr.
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська