Sledovat film Minulost Jany Kosinové online

Přehrajte si film Minulost Jany Kosinové online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1443 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Minulost Jany Kosinové
  Trailer k filmu Minulost Jany Kosinové   Sledovat Minulost Jany Kosinové online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
J.A. Holman
Hrají a postavy:
Vlasta Matulová, Svatopluk Beneš, Gabriel Hart (ředitel), Zorka Janů, Miloš Nedbal, Jan Pivec
Země:
Československo
Rok výroby:
1940
Popis:
Melodrama, které získalo na Filmových žních v roce 1940 první cenu.

Předlohou pro film byla povídka Vladimíra Neffa Romance. Film vypráví o herečce s tíživou minulostí a zaníceném studentovi filosofie, který se do ní zamiluje. Aby ji zaujal, napíše pro ni hru. Herečce Janě Kosinové se jeho hra líbí, protože jí připomíná vlastní minulost. Oba pak spolu prožijí chvíle štěstí, avšak v den premiéry se vynoří stín minulosti, který jejich vztah navždy změní. Minulost Jany Kosinové byla poprvé promítána 7. července 1940 na Filmových žních ve Zlíně a získala nejvyšší ocenění. V roce 1940 v souvislosti s tímto filmem obdržel Vladimír Neff národní cenu a společnost Elekta II. cenu ministra průmyslu, obchodu a živností.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski