Sledovat film Metráček online

Přehrajte si film Metráček HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online rodinný Metráček na Prima!
  Trailer k filmu Metráček   Sledovat Metráček online
Žánr:
rodinný
Režie:
Josef Pinkava
Hrají a postavy:
Markéta Světlíková (Jitka), Míla Myslíková (matka from jitka), Lubomír Lipský (otec from Jitka), Jaromír Hanzlík (Bréta), Helena Růžičková, Ladislav Mrkvička
Země:
Československo
Rok výroby:
1971
Popis:
Metráček je hloupá přezdívka. Copak může být šampiónkou ve vrhu koulí Twiggy?

Nenajdete tu ovšem žádnou zázračnou dietu, neboť tu nejde o to, zbavit se nadbytečných kil, ale o to zbavit se komplexů z nadbytečných kil. Hrdinkou příběhu je dospívající dívka Jitka Pažoutová, trpící svou tloušťkou a neobratností. Pravými muky jsou pro ni zejména hodiny tělocviku, vedené sympatickým tělocvikářem, dívkami přizdívaným Bohoušek. Změnou k lepšímu se stane zápas ve vybíjené, který dívky vyhrají právě díky Jitčiným "dělovkám", které prostě nejdou chytat. Jitka se tu totiž seznámí s Honzou Koubkem, chlapcem, který ji sice urazí, ale poté se jí omluví a přemluví ji, aby zkusila využít svou sílu ve vrhu koulí.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski