Sledovat film
Metráček
online

Film Metráček
  Trailer k filmu Metráček Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Metráček je hloupá přezdívka. Copak může být šampiónkou ve vrhu koulí Twiggy?
Nenajdete tu ovšem žádnou zázračnou dietu, neboť tu nejde o to, zbavit se nadbytečných kil, ale o to zbavit se komplexů z nadbytečných kil. Hrdinkou příběhu je dospívající dívka Jitka Pažoutová, trpící svou tloušťkou a neobratností. Pravými muky jsou pro ni zejména hodiny tělocviku, vedené sympatickým tělocvikářem, dívkami přizdívaným Bohoušek. Změnou k lepšímu se stane zápas ve vybíjené, který dívky vyhrají právě díky Jitčiným "dělovkám", které prostě nejdou chytat. Jitka se tu totiž seznámí s Honzou Koubkem, chlapcem, který ji sice urazí, ale poté se jí omluví a přemluví ji, aby zkusila využít svou sílu ve vrhu koulí.

Žánr: Rodinný
Režie: Josef Pinkava
Hrají a postavy: Markéta Světlíková (Jitka), Míla Myslíková (matka from jitka), Lubomír Lipský (otec from Jitka), Jaromír Hanzlík (Bréta), Helena Růžičková, Ladislav Mrkvička
Rok výroby: 1971
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 9.9.2022 18:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська