Sledovat film
Masaryk
online

Film Masaryk
  Trailer k filmu Masaryk Trailer
Přehrajte si film Masaryk HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 386 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Film Julia Ševčíka s Karlem Rodenem v hlavní roli, věnovaný osudům diplomata a pozdějšího československého ministra zahraničí, Jana Masaryka.
Píše se rok 1939 a Jan Masaryk se schovává v Americe před nedávnou minulostí. Snaží se zapomenout na zradu, které se dopustily evropské mocnosti na jeho Československu a na něm samotném. Stín těchto událostí ho pronásleduje na každém kroku stejně jako vědomí, že on sám selhal jako československý velvyslanec v Londýně, kde se snažil odvrátit zkázu své země. Za pomoci doktora německého původu Steina a krásné spisovatelky Marcie Davenportové bojuje Masaryk se svými přeludy a pocity marnosti a znovu zde prožívá dramatické události, které vedly k druhé světové válce.

Hrají a postavy: Joan Blackhamová (paní Fitzgeraldová), Stewart Moore (osobní strážce), Gina Bramhill (Lady Annie Higginsová), Stewart Moss (osobní strážce), Kevin Clarke (Member of Parliament), Dermot Crowley (Halifax)
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 7.3.2023 21:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська