Sledovat film Masaryk online

Přehrajte si film Masaryk online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Životopisný, Drama, Historický Masaryk na !
  Trailer k filmu Masaryk   Sledovat Masaryk online
Žánr:
Životopisný, Drama, Historický
Režie:
Julius Ševčík
Hrají a postavy:
Joan Blackhamová (paní Fitzgeraldová), Stewart Moore (osobní strážce), Gina Bramhill (Lady Annie Higginsová), Stewart Moss (osobní strážce), Kevin Clarke (Member of Parliament), Dermot Crowley (Halifax)
Země:
Česká republika, Slovensko
Rok výroby:
2017
Popis:
Píše se rok 1939 a Jan Masaryk se schovává v Americe před nedávnou minulostí. Snaží se zapomenout na zradu, které se dopustily evropské mocnosti na jeho Československu a na něm samotném. Stín těchto událostí ho pronásleduje na každém kroku stejně jako vědomí, že on sám selhal jako československý velvyslanec v Londýně, kde se snažil odvrátit zkázu své země. Za pomoci doktora německého původu Steina a krásné spisovatelky Marcie Davenportové bojuje Masaryk se svými přeludy a pocity marnosti a znovu zde prožívá dramatické události, které vedly k druhé světové válce.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski