Sledovat film Mariken online

Přehrajte si film Mariken HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online rodinný Mariken na Filmbox!
  Sledovat Mariken online
Žánr:
rodinný
Režie:
André van Duren
Hrají a postavy:
Laurien Van den Broecková (Mariken), Jan Decleir (Archibald), Ramsey Nasr (Duvel), Kim van Kootenová (Isabella), Willeke van Ammelrooyová (Griet), Johanna ter Steegeová (Gravin)
Země:
Belgie, Nizozemí
Rok výroby:
2000
Popis:
Mariken je překrásná a elegantní středověká pohádka - a vzrušující a podmanivé dobrodružství jedné svéhlavé, silné a výjimečné dívky.

Mariken je sirotek. Žije na samotě v lese s podivínským starým poustevníkem. Nikdo neví, odkud pochází, dokonce ani onen excentrický poustevník Archibald, který ji ještě jako malé dítě našel v Přízračném lese. Naučí Mariken vše o okolním světě pomocí barevné, ale velmi cynické knihy Svět je fraška. Na jejich obživu jim stačí mléko jejich kozy. Jednoho dne se Mariken vydá do vesnice koupit novou kozu. Na své dobrodružné cestě do "skutečného světa" potká zábavné, zlé i starostlivé lidi a hodně toho zjistí o jejich dobrých i špatných stránkách.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski