Film
Ostrov pokladů

Film Ostrov pokladů
  Trailer  k filmu Ostrov pokladů
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Ostrov pokladů

O odvaze Jima Hawkinse, pirátech a zakopaném pokladě na opuštěném ostrově.
V jednom z námořnických hostinců se jednou objeví kapitán Billy Bones, který tvrdí, že zná cestu k ostrovu, kde je zakopaný legendární poklad piráta - kapitána Flinta. Hostinec přepadne slepý Pew a bezzubý námořník Black Dog se svými muži. Mapa se však dostane do rukou chlapce Jima Hawkinse.
Zanedlouho už Jim vyplouvá za vysněným bohatstvím s výpravou doktora Liveseye. Nikdo netuší, že jednonohý lodní kuchař Dlouhý John Silver chystá námořnickou vzpouru, aby se on sám mohl zmocnit pokladu...

Originální název:

Treasure Island

Režie: Peter Rowe
Hrají a postavy: Jack Palance (Dlouhý John Silver), Kevin Zegers (Jim Hawkins), Patrick Bergin (Billy Bones), Al Ashton (George Merry), Christopher Benjamin (Squire Trelawney), Anthony Booth
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 52 %
Vysíláno na: Filmbox Premium

Recenze filmu Ostrov pokladů:

No, tenhle film je už trošku horší jako ten druhý film o ostrově pokladů. Přijde mi, že je trošku strojený a hlavně si mě tolik nezískal hlavní hrdina, jako v předešlém filmu. Pořád je tu ale akce a dobrodružství, jak ho mám ráda... Kdybych se ale chtěla podívat na ostrov pokladů znovu, tak na ten druhý.
60% Katy86
No, myslim si, ze film je sice vypravny a dobrodruzny, ale tak pro divaka mezi 8-14ti lety. Vsichni asi znaji tenhle pribeh a vsichni asi meli prani nalezt poklad pokladu, avsak asi jsem jiz tohoto prani odrostla, nebot film me moc neuchvatil. Nekteri herci mi prisli, ze az prilis, neprirozene hraji sve role, kompars se dle me moc nepovedl vyjma chlapce.
40% hofifiirek
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina