Sledovat film
Sputnik - Ruský zázrak
online

Film Sputnik - Ruský zázrak
  Trailer k filmu Sputnik - Ruský zázrak Trailer
Přehrajte si film Sputnik - Ruský zázrak HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 537 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

NDR, krátce před pádem Zdi: Potom, co strýc Friderike Mike podá žádost o vycestování, je vyhoštěn se země a musí během 48 hodin opustit východní Německo. Desetiletá dívka je kvůli vycestování strýce k smrti nešťastná a bojí se, že už ho nikdy neuvidí. Spolu se svými přáteli si proto vymyslí stroj, který jí během sekundy má přenést do západního Německa. Jako předloha jim slouží vysílací přístroje, které znají ze západní televize. Neťastnou náhodou se při prvním zkoušení přístroje zjistí, že místo sebe teleportovali na Západ všechny ostatní. Zatímco děti zoufale hledají řešení, aby se vyhnuli katastrofě před Zdí, pokouší se rodiče na vlastní pěst vrátit zpátky domů.

Hrají a postavy: Flora Thiemann (Frederike Bode), Finn Fiebig (Fabian Schwartze), Luca Johannsen (Jonathan Rheinhardt), Devid Striesow (ABV Mauder), Yvonne Catterfeld (Katharina Bode), Maxim Mehmet (Torsten Bode)
Scénář: Markus Dietrich
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Mystery 31.7.2022 04:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko