Sledovat film
Manželství na kšeft
online

Film Manželství na kšeft
  Trailer k filmu Manželství na kšeft Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Jistá Kolumbijka se přestěhuje do Miami, aby se provdala za ambiciózního politika. To proto, aby konečně mohla nechat za sebou svou bouřlivou minulost.
Billy Whitley je syn bývalého guvernéra Floridy. Také on by chtěl uspět v politické kariéře. Zatím mu ale chybí zkušenosti, a jak říká jeho mentor Paul, také vhodná manželka. Hispánci, kteří mají v Miami mezi voliči převahu, svobodným totiž nevěří. Na služební cestě v Kolumbii se setká s půvabnou Lourdes, která by se potřebovala dostat pryč se země. Bilymu se líbí, a tak jí navrhne obchod.

Žánr: Drama
Režie: Kevin Bray
Hrají a postavy: Bryan Greenberg (Billy Whitley), Michelle LaBret (reportér), Stephanie Sigman (Lourdes Nieves), Manolo Cardona (Andrés García Vargas), Amanda Schullová (Melody), Kumail Nanjiani (Alfred Dalton)
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 53 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 9.12.2022 09:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська