Sledovat film
Malá smrt
online

Film Malá smrt
Přehrajte si film Malá smrt online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 413 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Originální komedie o sexu, lásce, vztazích a tajných tužbách spořádaných obyvatel poklidného předměstí australského Sydney. Malá smrt, což v australském slangu znamená orgasmus, vypráví o tom, co se stane, když lidé řeknou, po čem skutečně touží. Autor Josh Lawson ve svém režijním debutu objevuje zvláštní fetiše několika párů, kteří se jimi snaží okořenit svůj sexuální život. Je otázka, kam až jednotliví lidé zajdou, aby naplnili své momenty extáze. Některé jejich fantazie jsou nebezpečné, zatímco jiné vedou k nepředvídaným výsledkům, například když muž má tajný poměr se svou vlastní manželkou... Jindy se sexuální experimentování vymkne z kontroly a nedopadá podle plánu.

Žánr: Komedie
Režie: Josh Lawson
Hrají a postavy: Bojana Novakovicová (Maeve), Josh Lawson (Paul), Damon Herriman (Dan), Ben Lawson (Glenn), Lisa McCuneová (Maureen), Patrick Brammall (Richard)
Scénář: Josh Lawson
Země: Austrálie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська