Sledovat film Tajemství krve online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tajemství krve
  Trailer k filmu Tajemství krve   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Vladimír Ráž (Dr. Jan Janský), Zdeněk Štěpánek (Prof. Kuffner), Jiřina Petrovická (Hedva), Vlastimil Brodský (Dr. Kozdera), Svatopluk Beneš (Dr. Regent), Rudolf II. Hrušínský (Kurzweil)
Země:
Československo
Rok výroby:
1953
Popis:
Mladý lékař Jan Janský dospěje k převratnému objevu, když rozliší jednotlivé krevní skupiny, ale o uznání svých výzkumů musí tvrdě bojovat. Omezení, ale mocní protivníci neznají nic jiného, než mu závidět a odmítat jeho práci. Pečlivě natočený životopis trpí primitivními ideologickými požadavky.
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski