Sledovat film
Liga spravedlnosti
online

Film Liga spravedlnosti
  Trailer  k filmu Liga spravedlnosti
Přehrajte si film Liga spravedlnosti online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 516 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Liga spravedlnosti

Sám celý svět zachránit nemůžeš.
Poháněný jeho obnovenou vírou v lidstvo a inspirován Supermanovým nesobeckým činem, se Bruce Wayne spojí se svým nově nalezeným spojencem Dianou Prince, aby čelili ještě většímu nepříteli. Společně Batman a Wonder Woman pracují na tom, aby rychle našli a dali dohromady tým složený z nadlidí, se kterými by se mohli postavit této nově procitnuté hrozbě. Ale navzdory vytvoření této neslýchané ligy hrdinů - kterou tvoří Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, už je možná příliš pozdě na záchranu planety před útokem katastrofických rozměrů.

Originální název:

The Justice League Part One

Režie: Zack Snyder
Hrají a postavy: Gal Gadot (Diana Prince / Wonder žena), Robin Wright Pennová (Antiope), Jason Momoa (Arthur Curry / Aquaman), Connie Nielsenová (Queen Hippolyta), Amy Adamsová (Lois Laneová), Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman)
Země: USA, Austrálie
Kolekce: DC Comics
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 61 %

Recenze filmu Liga spravedlnosti:

Poháněný jeho obnovenou vírou v lidstvo a inspirován Supermanovým nesobeckým činem, se Bruce Wayne (Ben Affleck) spojí se svým nově nalezeným spojencem Dianou Prince (Gal Gadot), aby čelili ještě většímu nepříteli. Společně Batman a Wonder Woman pracují na tom, aby rychle našli a dali dohromady tým složený z nadlidí, se kterými by se mohli postavit této nově procitnuté hrozbě. Ale navzdory vytvoření této neslýchané ligy hrdinů - kterou tvoří Batman, Wonder Woman, Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) a Flash (Ezra Miller) - už je možná příliš pozdě na záchranu planety před útokem katastrofických rozměrů.
80% Romi.octavia
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina