Sledovat film Připoutejte se, prosím! online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Připoutejte se, prosím!
  Trailer k filmu Připoutejte se, prosím!   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, parodie
Režie:
Jim Abrahams, David Zucker, Jerry Zucker
Hrají a postavy:
Kareem Abdul-Jabbar (Roger Murdock), Lloyd Bridges (Steven McCroskey), Peter Graves (Kapitán Clarence Oveur), Julie Hagertyová (Elaine Dickinsonová), Robert Hays (Theodore Striker), Leslie Nielsen (Doktor Rumack)
Scénář:
Jim Abrahams, David Zucker, Jerry Zucker, Arthur Hailey, Hall Bartlett, John C. Champion
Země:
USA
Rok výroby:
1980
Popis:
Bláznivá americká parodie na katastrofické příběhy, která se odehrává na letecké lince Los Angeles - Chicago.

V letadle směřujícím z Los Angeles do Chicaga je většina cestujících i řídící posádky nečekaně postižena silnou žaludeční nevolností. Všechno nasvědčuje tomu, že blížící se katastrofu letounu už nemůže vůbec nic odvrátit. Ironií osudu se v poslední okamžik řízení letadla ujímá bývalý námořní pilot Ted Striker. Ten sice umí ovládat řízení, ale sám je poněkud "nespolehlivý", protože několik let trpěl psychickými poruchami. A tak vlastně není příliš podivné, že v této extrémní situaci jedná zcela nepředvídatelným způsobem...
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko