Sledovat film
Připoutejte se, prosím!
online

Film Připoutejte se, prosím!
  Trailer  k filmu Připoutejte se, prosím!
Přehrajte si film Připoutejte se, prosím! HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 308 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Bláznivá americká parodie na katastrofické příběhy, která se odehrává na letecké lince Los Angeles-Chicago.
V letadle směřujícím z Los Angeles do Chicaga je většina cestujících i řídící posádky nečekaně postižena silnou žaludeční nevolností. Všechno nasvědčuje tomu, že blížící se katastrofu letounu už nemůže vůbec nic odvrátit. Ironií osudu se v poslední okamžik řízení letadla ujímá bývalý námořní pilot Ted Striker. Ten sice umí ovládat řízení, ale sám je poněkud nespolehlivý, protože několik let trpěl psychickými poruchami. A tak vlastně není příliš podivné, že v této extrémní situaci jedná zcela nepředvídatelným způsobem...

Originální název:

Airplane! / Flying High

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Kareem Abdul-Jabbar (Roger Murdock), Lloyd Bridges (Steven McCroskey), Peter Graves (Kapitán Clarence Oveur), Julie Hagertyová (Elaine Dickinsonová), Robert Hays (Theodore Striker), Leslie Nielsen (Doktor Rumack)
Země: USA
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 10.12.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina