Sledovat film Letní bouře online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Letní bouře
  Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Robert Wise
Hrají a postavy:
Peter Falk (Abel Shaddick), Aaron Meeks (Herman Washington), Nastassja Kinská (Gloria Rossová), Andrew McCarthy (Stanley Banner), Ruby Deeová (Babička), Gillian Barberová (Paní Parkerová)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Smrt ani přátelství barvu pleti nezná. Peter Falk tentokrát jako tvrdohlavý židovský obchodník, který na sklonku života spojí svůj osud s malým černošským chlapcem z Harlemu.

Starý, neurotický a zatrpklý majitel obchodu Peter Falk přišel během války o syna. Jako vdovec žije sám a s ničím ani s nikým nemá trpělivost. Jeho osamělý život je narušen příjezdem sociální pracovnice, která mu na prázdniny přiveze osmiletého chlapce.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski