Sledovat film Lassie online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Lassie
  Trailer k filmu Lassie   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Rodinný
Režie:
Daniel Petrie
Hrají a postavy:
Tom Guiry (Matthew Turner), Helen Slaterová (Laura Turner), Jon Tenney (Steve Turner), Brittany Boydová (Jennifer Turner), Frederic Forrest (Sam Garland), Richard Farnsworth (Len Collins)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Příběh o krásném přátelství chlapce a toho nejpozoruhodnějšího psa na světě.

Rodina Turnerových - otec, nevlastní matka, malá Jennifer a teenager Matt - se rozhodne začít nový život na venkově. Opouští proto město a vydává se do divočiny ve Virginii. Změna přináší každému nějaké problémy - obzvláště Mattovi, který se cítí v novém prostředí ztracen a sám. Turnerovým naštěstí pomůže kolie bez domova, která se stane součástí jejich života - a Matt díky její neochvějné věrnosti pochopí mnohé o životě.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski