Sledovat film Láska v Indii online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Láska v Indii
  Sledovat 1591 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Arnauld Mercadier
Hrají a postavy:
Lucie Lucas (Anne), Émile Azouri (tanečník), Rayane Bensetti (Ravi), Cécile Rebboah (Betty), Xavier Robic (François), Alison Petrier Castellani (Zoe)
Scénář:
Arnauld Mercadier, Frédérique Moreau, Tatiana Werner, Salvatore Lista
Země:
Francie
Rok výroby:
2016
Popis:
Pařížská advokátka Anne se zamiluje do Françoise, který stejně bezhlavě miluje ji. Pár si naplánuje pohádkovou svatbu v indickém Džajpuru. François odjíždí do Indie před Anne, aby dokončil pár kontraktů ještě před svatbou. Anne a její starší sestra Betty se k němu mají za několik dní připojit. Anne má s sebou vzít urnu s popelem Françoisovy matky, aby jej v Indii rozptýlili.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko