Sledovat film
V sedmnácti
online

Film V sedmnácti
  Trailer k filmu V sedmnácti Trailer
Přehrajte si film V sedmnácti HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 452 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Život začíná v sedmnácti.
V nejsvěžejším snímku své kariéry zachycuje sedmdesátiletý francouzský klasik André Téchiné dvojici sedmnáctiletých kluků z francouzského maloměsta, jejichž vztah začíná nenávistnými výpady a školní šikanou, ale postupně se vyvíjí v křehké intimní pouto. Je to film neklidný a výbušný jako jeho hrdinové. Film jako oslava magického času dospívání, v němž se prolíná naprostá bezstarostnost a nikdy nekončící úzkost a v němž se násilí potkává se smyslností a trýznivé ztráty střídají něžné objevy.

Originální název:

Being 17

Žánr: Drama, Romantický
Hrají a postavy: Sandrine Kiberlainová (Dr. Marianne Delille), Kacey Mottet Klein (Damien Delille), Corentin Fila (Thomas Chardoul), Alexis Loret (Nathan Delille), Jean Fornerod (Jacques Chardoul), Mama Prassinos (Christine Chardoul)
Země: Francie
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe + 10.10.2023 23:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська