Sledovat film Labyrint: Zkoušky ohněm online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Labyrint: Zkoušky ohněm
  Trailer k filmu Labyrint: Zkoušky ohněm   Sledovat 1451 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Science Fiction, Thriller
Režie:
Wes Ball
Hrají a postavy:
Dylan O'Brien (Thomas), Ki Hong Lee (Minho), Kaya Scodelario (Teresa), Thomas Sangster (mlok), Dexter Darden (Frypan), Alexander Flores (Winston)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Labyrint byl jen začátek.

V jakémsi sběrném táboře se loučí matka s Thomasem. Je to jeho vzpomínka. Také vzpomíná na klec, která jej vyvezla do labyrintu. Ale na další není čas. Thomas je v helikoptéře, ve které s armádou odletěli od labyrintu. V této přistanou u komplexu, kam musí jít. Když za nimi zapadne těžká brána, přivítá zachráněnou šestici muž, který se představí jako Janson.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko