Film Kurýr Express

Sledovat film
Kurýr Express
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Sam je jako kurýr celý den v ulicích Paříže a svou "misi" plní velmi zodpovědně. Udělá cokoliv, aby dostál pověsti expresního doručovatele. Ale ať se snaží sebevíc, jeho šéf mu nikdy nepřidá, nikdy se mu nepodaří předstihnout své kolegy a nikdy nepřeveze svého otce policistu. Jediným světlým bodem jeho života je Nadia - ale i ta se na něj pořádně naštve, pokud se neukáže na svatbě její sestry. Jenže Sam má zrovna rozvoz navíc a zdá se, že se na něj lepí pořádná smůla...

Žánr: Akční, Komedie, Krimi
Režie: Hervé Renoh
Hrají a postavy: Michael Younge (Samuel Skjqurilngskwicz, dit Sam), Géraldine Nakache (Nadia), Jimmy Jean-Louis (Steve Loki), Didier Flamand (Maurice Skjqurilngskwicz), Catalina Denis (Louise), Natalia Dontchevaová (Iris)
Scénář: Hervé Renoh, Romain Lévy
Země: Francie
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko