Sledovat film
Krvavé pobrežie
online

Film Krvavé pobrežie
  Trailer k filmu Krvavé pobrežie Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Výpravné akční drama z doby Tří císařství.
Příběh začíná v roce 208 n. l. Behem vlády dynastie Han. Ačkoliv Číně vládne jeden císař - Han Xiandi, země je rozdělena do chutná proti sobě bojujících států. Na Západě vládne pevnou rukou ambiciózní premiér Cao Cao, Který císaře používá jen jako pouhou loutku. Cao Caa Cílem je zničit všechna království prohlásit sebe za jediného vládce sjednocené Číny. Jeho hlavní protivník - císařův strýc Liu Bei - se snaží Získat na svoji stranu království Wu, ležící na jihu ZEMI, kterému vládne ne. Quan. Liu Bei k nemu vyšle svého vojenského poradce Zhuge Lianga, Který se zde seznámí s místním vicekrálem Zhou Yu, s Nimz spřátelí se domluví spojenectví. Cao Cao Když zjistí, že pro Tato dvě království se stala Spojenci, vydá se proti nim v čele mohutné armády soubor osmi tisíc mužů a dvou tisíc lodí. Věří, že pro dvě Mouchy zabije jednou ranou. Jeho armáda se utáboří u řeky Jang-ce, na jejímž druhém břehu, v místě zvaném Krvavém Pobřeží jsou rozmístěna vojska Spojenců. Mezi Caovými vojáky propukne mor. Cao Cao posle do spojeneckého lezení Několik mrtvých, Aby se infekce rozšířila i do nepřátelského tábora. I kdyľ Spojenci zareagují rychle, Jejich Ztráty jsou velké. Aby Získali Potřebné zásoby a zbraně, vymyslí Generál Zhu Ge-Liang geniální plán. Hlavní střetnutí statisíců vojáků se blíží ...

Režie: John Woo
Hrají a postavy: Tony Leung Chiu Wai (Zhou Yuová), Takeshi Kaneshiro (Zhuge Liang), Fengyi Zhang (Cao Cao), Chen Chang (Ne. Quan), Červen Hu (Zhao Yun), Wei Zhaoová (Ne. Shangxiang)
Země: Čína
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 5.8.2022 22:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська