Sledovat film
Kronika rodu Spiderwicků
online

Film Kronika rodu Spiderwicků
  Trailer k filmu Kronika rodu Spiderwicků Trailer
Přehrajte si film Kronika rodu Spiderwicků HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 343 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Jejich svět je blíž, než si myslíte.
Dům prastrýce Spiderwicka, do kterého se sourozenci Jared, Simon a Mallory právě přistěhovali, vypadal už na první pohled velmi záhadně. A druhý pohled jim stačil k tomu, aby vytušili, že je na téhle divné adrese čeká největší dobrodružství jejich života. Kronika rodu Spiderwicků je adaptací populární stejnojmenné knižní série (vyšla i u nás), ve které ožívá fantastický svět obývaný ještě fantastičtějšími bytostmi. Pro jejich návštěvu nepotřebujete ani kouzelné skříně ani vlaky odjíždějící z neexistujících nástupišť. Ten svět je totiž mnohem blíž, než si myslíte. Když nejzvídavější z dětí, Jared, najde v jednom z pokojů knížku, na které je ručně psaná poznámka "Ať se ji nikdo nikdy neopovažuje číst", pochopitelně ji okamžitě otevře. Autor - jeho strýc Arthur Spiderwick - v ní popisuje magické bytosti, které žijí kolem jeho lehce strašidelného sídla. Mazaného plivníka Hogsqueala, bandu nebezpečných goblinů, nádherné víly a tajemné skřítky ale může vidět jenom ten, kdo se na ně dívá skrz kouzelný "kámen ke koukání" nebo komu uvízl v oku plivníkův plivanec. Kniha ale není pouhým průvodcem po alternativním světě a jeho obyvatelích, ale zároveň v sobě skrývá zdroj moci nad ním. I proto o její získání usiluje zlobr Mulgarath, jeho nejnebezpečnější obyvatel. Na Jaredovi, Simonovi a Mallory bude, aby před ním zachránili nejen tuhle říši fantazie, ale taky sami sebe.

Režie: Mark Waters
Hrají a postavy: Freddie Highmore (Simon Grace), Mary-Louise Parkerová (Helen Graceová), Nick Nolte (Mulgarath), Sarah Bolgerová (Mallory Graceová), Andrew McCarthy (Richard Grace), Joan Plowrightová (teta Lucinda Spiderwicková)
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 12.11.2022 19:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська