Sledovat film
Kriminál
online

Film Kriminál
  Trailer k filmu Kriminál Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nezlomili ho, nepokořili, neuhlídali - Sylvestra Stallone, s kterým si krutě vyřizuje účty ředitel getawayské věznice!
Vzorný vězeň Frank Leone je nucen utéct z vězení, aby se mohl naposledy rozloučit se svým umírajícím otcem, Veřejnost jeho čin pochopila a ředitel věznice Drumgoole byl přeložen do zapadlého vězení Gateway. Ale zapomněl...? Zařídí Leoneho přeložení do své věznice a chce ho pomocí nelidského ponižování donutit k útěku, který by mu zajistil delší pobyt v jeho "pekle". Leone všechny provokace snáší s kamennou tváří, ale pak přichystá Drumgoole plán, který je tak ďábelský, že musí Leone dát v sázku svou svobodu, své sny i svůj život...

Režie: John Flynn
Hrají a postavy: Sylvester Stallone (Frank Leone), Donald Sutherland (Warden Drumgoole), John Amos (kapitán Meissner), Sonny Landham (Chink Weber), Tom Sizemore (Dallas), Frank McRae (Eclipse)
Země: USA
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 26.9.2022 00:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська