Film Krev není voda

Sledovat film
Krev není voda
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Kdo stojí za sérií vražd? Je možné, aby měli dva lidé stejnou DNA?
Detektiv Tom Brindel z Europolu vyšetřuje sériové vraždy ve Španělsku a jižní Francii. Na základě stop DNA nalezených na místech činu je zatčen francouzský voják Marco, poslední zločin však nemohl prokazatelně spáchat. Vyjde najevo, že se narodil po umělém oplodnění z vajíčka, které poskytla jeho matce embryonální banka. Tom objasní záhadu DNA, Marco má o deset let staršího bratra, v podstatě jednovaječné dvojče, a sériovým vrahem tedy patrně bude on. Marco odejde z armády, aby mohl být k dispozici Europolu, a podílí se na vyšetřování. Poslední vražda mladé ženy je stejná jako ty ostatní, vrahem je však...

Žánr: Krimi
Režie: Bryan Goeres
Hrají a postavy: Timothy Hutton (Tom), Miguel Ángel Silvestre (Marco), Fernando Guillén Cuervo (Álvarez), Tania Sarrias (Elena), Ivana Mino (Paz), Dominik García-Loridová (Kate (Zuzana Ďurdinová))
Scénář: Darby Parker, Jay Beattie
Země: Španělsko
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 47 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko