Sledovat film Krajina přílivu online

Přehrajte si film Krajina přílivu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Krajina přílivu online
Žánr:
drama, záhady, fantasy
Režie:
Terry Gilliam
Hrají:
Jodelle Ferlandová (Jeliza-Rose), Aldon Adair (Luke), Janet McTeerová (Dell), Brendan Fletcher (Dickens), Jennifer Tillyová (Královna Gunhilda), Jeff Bridges (Noah)
Země:
Kanada, Velká Británie
Rok výroby:
2005
Popis:
Znepokojivá fantasy Terryho Gilliama.

Po Bratrech Grimmech přichází Terry Gilliam s další fantazií Třináct let po veleúspěšném filmu Král Rybář se Jeff Bridges a Terry Gilliam znovu sešli na společném projektu. Nový snímek Terryho Gillliama Tideland trochu připomíná Alenku v říši divů, jenomže je modernější. Je to příběh o malé dívce, jejíž rodiče berou drogy a když matka umře na předávkování, vydá se s tátou do Texasu. A právě tam se začnou dít velké podivnosti. Podobně jako v Alence je film založen především na fantazii hlavní hrdinky, jejíž představy působí bizarně až znepokojivě. Podobně jako Alenka i ona přetváří okolí ve svět kouzel. Za nejlepší kamarády má čtyři prstové maňásky, se kterými si povídá a mluví za ně ...
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Filmbox Premium

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.