Sledovat film
Krajina přílivu
online

Film Krajina přílivu
  Trailer k filmu Krajina přílivu Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Znepokojivá fantasy Terryho Gilliama.
Po Bratrech Grimmech přichází Terry Gilliam s další fantazií Třináct let po veleúspěšném filmu Král Rybář se Jeff Bridges a Terry Gilliam znovu sešli na společném projektu. Nový snímek Terryho Gillliama Tideland trochu připomíná Alenku v říši divů, jenomže je modernější. Je to příběh o malé dívce, jejíž rodiče berou drogy a když matka umře na předávkování, vydá se s tátou do Texasu. A právě tam se začnou dít velké podivnosti. Podobně jako v Alence je film založen především na fantazii hlavní hrdinky, jejíž představy působí bizarně až znepokojivě. Podobně jako Alenka i ona přetváří okolí ve svět kouzel. Za nejlepší kamarády má čtyři prstové maňásky, se kterými si povídá a mluví za ně ...

Žánr: Drama, Mysteriózní
Režie: Terry Gilliam
Hrají a postavy: Jodelle Ferlandová (Jeliza-Rose), Aldon Adair (Luke), Janet McTeerová (Dell), Brendan Fletcher (Dickens), Jennifer Tillyová (Královna Gunhilda), Jeff Bridges (Noah)
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko