Sledovat film Snídaně na Plutu online

Přehrajte si film Snídaně na Plutu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1443 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Snídaně na Plutu
  Trailer k filmu Snídaně na Plutu   Sledovat Snídaně na Plutu online
Žánr:
Drama
Režie:
Neil Jordan
Hrají a postavy:
Cillian Murphy (Patrick 'Kitten' Braden), Morgan Jones (Building Site Worker), Eva Birthistleová (Eily Bergin/Eily Lookalike), Liam Neeson (Otec Bernard), Mary Coughlan (hospodyně), Conor McEvoy (Mladý Patrick Braden)
Země:
Irsko, Velká Británie
Rok výroby:
2005
Popis:
Film obnažující svět transsexuální proměny mladého muže v reáliích londýnských undergroundových kabaretů v období, ve kterém

70. léta 20. století. Patrick Braden je mladý muž, který je ve společnosti oblíbený, ale marně si hraje na drsného chlápka. Již jako dítě si byl vědom toho, že je jiný než ostatní kluci. Trpkým urážkám ze svého okolí čelí pomocí důvtipu a šarmu a nedovolí, aby jeho vlastní život kdokoliv nebo cokoliv změnilo.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski