Film Východní přísliby

Sledovat film
Východní přísliby
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Každý hřích zanechá svou stopu.
Mysteriózní a charizmatický Nikolaj Lužin pochází z Ruska a pracuje jako řidič u nechvalně proslulého londýnského rodinného klanu. Klan patří k zločinecké organizaci Vory v zakoně. Hlavou rodiny je Semjon, jehož distingovaný šarm vstřícného majitele honosné restaurace Trans-Siberian perfektně maskuje jeho chladnou a brutální povahu. Štěstěnu klanu dává v šanc Semjonův prchlivý syn a zabiják Kirill, který má k Nikolajovi blíže než k vlastnímu otci. Nikolajovi se zbortí jeho pečlivě naplánovaný život, když o Vánocích potká Annu Chytrovou, porodní asistentku na klinice v severním Londýně. Annu hluboce zasáhne zoufalá situace mladé dívky, která zemřela při porodu. Anna se rozhodne zjistit původ dítěte a nalézt jeho příbuzné. Mrtvá dívka po sobě zanechává ruský zápisník a Anna v něm hledá odpověď na svou otázku.

Žánr: Drama, Mysteriózní, Thriller
Režie: David Cronenberg
Hrají a postavy: Josef Altin (Ekrem), Mina E. Mina (Azim), Aleksander Mikic (Soyka), Sarah-Jeanne Labrosseová (Tatiana), Lalita Ahmedová (zákazník), Badi Uzzaman (chemik)
Scénář: Steven Knight
Země: Velká Británie, Kanada, USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 76 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko