Sledovat film
Východní přísliby
online

Film Východní přísliby
  Trailer  k filmu Východní přísliby
Přehrajte si film Východní přísliby HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 301 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Každý hřích zanechá svou stopu.
Mysteriózní a charizmatický Nikolaj Lužin pochází z Ruska a pracuje jako řidič u nechvalně proslulého londýnského rodinného klanu. Klan patří k zločinecké organizaci Vory v zakoně. Hlavou rodiny je Semjon, jehož distingovaný šarm vstřícného majitele honosné restaurace Trans-Siberian perfektně maskuje jeho chladnou a brutální povahu. Štěstěnu klanu dává v šanc Semjonův prchlivý syn a zabiják Kirill, který má k Nikolajovi blíže než k vlastnímu otci. Nikolajovi se zbortí jeho pečlivě naplánovaný život, když o Vánocích potká Annu Chytrovou, porodní asistentku na klinice v severním Londýně. Annu hluboce zasáhne zoufalá situace mladé dívky, která zemřela při porodu. Anna se rozhodne zjistit původ dítěte a nalézt jeho příbuzné. Mrtvá dívka po sobě zanechává ruský zápisník a Anna v něm hledá odpověď na svou otázku.

Originální název:

Eastern Promises

Hrají a postavy: Josef Altin (Ekrem), Mina E. Mina (Azim), Aleksander Mikic (Soyka), Sarah-Jeanne Labrosseová (Tatiana), Lalita Ahmedová (zákazník), Badi Uzzaman (chemik)
Scénář: Steven Knight
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 3.12.2023 03:35
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina