Sledovat film Kouzelné maliny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Kouzelné maliny
  Trailer k filmu Kouzelné maliny   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Leena Pendharkar
Hrají a postavy:
Lily Javaherpour (Monica Shahová), Meera Simhanová (Nandini Shahová), Ravi Kapoor (Manoj Shah), Keya Shah (Gina Shah), Bella Thorne (Sarah Pattersonová), Colter Allison (policista)
Scénář:
Leena Pendharkar
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Raspberry Magic je příběh dospívání 11 leté Moniky Shah, která si myslí, že musí vyhrát vědeckou soutěž, aby se její otec vrátil k rodině potom, co odešel. Obviňuje sebe za problémy rodičů a bere si věci na starost, když se její matka utápí v hluboké depresi. V krásném lese využívá moničin experiment terapii dotyků, aby pomohl rychlejšímu v růstu malin. Ptá se, jestli je to příroda nebo starost, která opravdu pomáhá živočichům v růstu. Záleží vůbec na tom? Díky svým úspěchům a neúspěchům s rodinou zjišťuje, že to je složitá otázka. Odpověď není tak jednoduchá.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko