Film Kouzelné maliny

Sledovat film
Kouzelné maliny
online

Přehrajte si film Kouzelné maliny online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1348 filmů a 130 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Raspberry Magic je příběh dospívání 11 leté Moniky Shah, která si myslí, že musí vyhrát vědeckou soutěž, aby se její otec vrátil k rodině potom, co odešel. Obviňuje sebe za problémy rodičů a bere si věci na starost, když se její matka utápí v hluboké depresi. V krásném lese využívá moničin experiment terapii dotyků, aby pomohl rychlejšímu v růstu malin. Ptá se, jestli je to příroda nebo starost, která opravdu pomáhá živočichům v růstu. Záleží vůbec na tom? Díky svým úspěchům a neúspěchům s rodinou zjišťuje, že to je složitá otázka. Odpověď není tak jednoduchá.

Žánr: Drama
Režie: Leena Pendharkar
Hrají a postavy: Lily Javaherpour (Monica Shahová), Meera Simhanová (Nandini Shahová), Ravi Kapoor (Manoj Shah), Keya Shah (Gina Shah), Bella Thorne (Sarah Pattersonová), Colter Allison (policista)
Scénář: Leena Pendharkar
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 52 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko