Sledovat film
Kouř
online

Film Kouř
  Trailer  k filmu Kouř
Přehrajte si film Kouř HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 490 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Kouř

Muzikál totalitního věku: mladý ing přichází na své první pracoviště. Jeho upřímné natčení a zájem o práci vyvolá všeobecnou krizi, která vede ke změně starých pořádků.
Pracovat? Jak šokující! Alespoň v bizarních poměrech naší nedávné minulosti. Jenže mladý inženýr přicházející na své první působiště se i přesto pustí s vervou do díla, což se ani trochu nelíbí jeho nekompetentním, ale o to horlivějším šéfům...

Žánr: Muzikály, Komedie
Režie: Tomáš Vorel
Hrají a postavy: Jan Slovák Miroslav (Čáp), Lucie Zedníčková (Kotě), Jaroslav Dušek (Karel Šmíd), Monika Šeligová (Helenka), Jan Fuchs (Glosner), Ladislav Myslivec (Křížek)
Rok výroby: 1990
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 13.3.2024 16:00

Recenze filmu Kouř:

Trochu zvláštní underground komedie o (ne)fungování komunistické továrny, prosazování zájmů, lásce a skvělém diskžokeji, který umí rozjet každou diskotéku. Pokud jste znudění klasickými filmy, tak tento doporučuji.
70% pavelgorecki
Když to řeknu jednoduše, tak parádní práce s kamerou, Slovákovi a Čtvrtníčkovi hlody a Arnoštek (ten je skvělý, báječný, dokonalý no prostě fájn). Jen ta tematika se mě moc netýká. 73%
80% Matli1
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina