Sledovat film
Konfident
online

Film Konfident
  Trailer  k filmu Konfident
Přehrajte si film Konfident HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 487 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Konfident

Jiří Mádl Vás slyší.
Hrdina filmu Konfident Adam pracuje po absolvování základní vojenské služby jako dispečer na sportovním letišti poblíž někdejší západní hranice Československa, kde prožívá i vojenskou invazi v srpnu 1968. Aniž si to tehdy sám uvědomí, právě tam začíná jeho dramatický příběh.

Režie: Juraj Nvota
Hrají a postavy: Jiří Mádl (Adam), Michaela Majerníková (Eva), Maciej Stuhr (člen StB), Jan Budař (příslušník StB zástupce Rybárik), Ondřej Vetchý (velitel Dravec), Vladimír Hajdu (soused Jozef)
Scénář: Lubormir Slivka
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 1.11.2023 22:58

Recenze filmu Konfident:

Já sice oceňuju každej snímek a snahu ukázat tehdejší dobu ve skutečným světle rudýho teroru pachanýho na vlastním národě, ale tohle přece nemůže projít a stavět se to na stejnou uroveň podobně založeným snímkům z let minulých. Jedná se mě především o nesmírnou dějovou naivitu, ta největší mně čekala při závěrečným objevu, vždyt to a nejen to (Míši ulet, chování "chartistů" na zahradě, atd; atd. ) bylo až k smíchu, tohle by nedokázal vymyslet ani Baron prášil po láhvi vodky. Film měl naštěstí i svý silné momenty, především Budařova postava, byla přesně ta, na které rudej režim založil svou existenci. Vůbec, pokud bych měla něco z filmu pochválit, tak to byly herecké výkony, hrozně se mně krom páně Budaře, líbila Míša Majerníková a to jak jako holka, tak jako herečka, Ondru Vetchýho mám ráda, on má takovej svůj hereckej styl kterej mě sedne ať hraje co hraje, ale třeba s Kaiserova majora ve filmu Pouta šel mnohem větší strach. Celkově jsem ráda, že jsem tenhle film viděla, ale že bych ho doporučovala jako ukázku toho jak to tady kdysi fungovalo, tak to teda ani omylem, od toho tady máme jiný majstrštyky.
Naposledy upraveno 12.07.12 19:58:18 uživatelem 1.Laugher
50% 1.Laugher
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina