Film Komorník

Sledovat film
Komorník
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jeden muž, sedm prezidentů.
Příběh Cecila Gainese, který pracoval jako komorník v Bílém domě a obsluhoval sedm prezidentů mezi roky 1952 až 1986. Během několika desetiletí v Bílém domě byl při tom, když se tvořily dějiny USA, od války ve Vietnamu a hnutí za občanská práva až po atentát na Martina Luthera Kinga a Johna F. Kennedyho. Kromě toho, že se zasazoval o práva afroamerických zaměstnanců Bílého domu, bojuje celé roky svůj soukromý boj i na rodinné frontě: musí znovu najít cestu k odcizené manželce i ke svému synovi, který odmítá otcovu "služební" profesi.

Žánr: Životopisný, Drama
Režie: Lee Daniels
Hrají a postavy: Forest Whitaker (Cecil Gaines), David Banner (Earl Gaines), Michael Rainey Jr. (Cecil Gaines), LaJessie Smith (Abraham), Mariah Careyová (Hattie Pearlová), Alex Pettyfer (Thomas Westfall)
Scénář: Wil Haygood, Danny Strong
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko