Sledovat film Kletba bratří Grimmů online

Přehrajte si film Kletba bratří Grimmů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Kletba bratří Grimmů
  Trailer k filmu Kletba bratří Grimmů   Sledovat Kletba bratří Grimmů online
Žánr:
Dobrodružný, Horor, Komedie, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Terry Gilliam
Hrají a postavy:
Petr Ratimec (Mladý Will), Barbara Lukešová (Matka Grimmová), Barbora Lukešová (matka Grimm), Anna Rustová (Sestra Grimmová), Jeremy Robson (Mladý Jacob), Matt Damon (Wilhelm Grimm)
Země:
Česká republika, USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Neexistuje zaklínadlo, které nemohou zvrátit. Neexistuje kouzlo, které nedokáží zlomit. Neexistuje ďábel, kterého nedokáží porazit.

Smyšleným dějem provází sběratelé bájí a pověstí, nyní nazvaní Jake a Will, kteří cestují od vesnice k vesnici, sbírají tajemné kletby a předpokládají, že tak dokáží ochránit lidi z města před kouzelnými příšerami a zaklínadly. Budou však potřebovat notnou dávku odvahy, když se osobně střetnou se skutečnými čarodějnými stvůrami a zaříkávadly.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski