Sledovat film
Purpurová růže z Káhiry
online

Film Purpurová růže z Káhiry
  Trailer  k filmu Purpurová růže z Káhiry
Přehrajte si film Purpurová růže z Káhiry HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 308 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Milostná romance ušlápnuté manželky a filmového milovníka.
Skromná a nenápadná Cecílie pracuje jako servírka v bistru, její jedinou radostí v životě je pravidelná návštěva kina. Právě zde alespoň na chvíli zapomene na nelehkou dobu krize a na svého poněkud omezeného manžela Monka, jenž od doby, co ztratil práci, jen hraje hazardní hry a občas ji doma bezdůvodně zmlátí. Cecílie se již po několikáté jde podívat na svůj oblíbený film Purpurová růže z Káhiry, když ji najednou z filmového plátna nečekaně osloví obdivovaná postava cestovatele a dobrodruha Toma Baxtera. Ten je unaven neustálým opakováním prostoduchých banalit. Neznámou a lákavou skutečnost poznává právě po boku ušlápnuté Cecílie.

Originální název:

The Purple Rose of Cairo

Režie: Woody Allen
Hrají a postavy: Mia Farrowová (Cecilia), Jeff Daniels (Tom Baxter Gil Shepherd), Danny Aiello (Monk), Irving Metzman (Theater Manager), Stephanie Farrowová (Cecilia's Sister), David Kieserman (Diner Boss)
Scénář: Woody Allen
Země: USA
Rok výroby: 1985
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Cinemax 2 7.11.2023 14:30
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina