Sledovat film Kdo nastaví kůži online

Přehrajte si film Kdo nastaví kůži HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, romantický, thriller Kdo nastaví kůži na ČT1!
  Trailer k filmu Kdo nastaví kůži   Sledovat Kdo nastaví kůži online
Žánr:
akční, krimi, romantický, thriller
Režie:
Alain Delon
Hrají a postavy:
Alain Delon (Choucas), Anne Parillaudová (Charlotte), Daniel Ceccaldi (Coccioli), Jean-Pierre Darras (komisař Chauffard), Xavier Depraz (Kasper), Jacques Rispal (profesor Bachhoffer)
Země:
Francie
Rok výroby:
1981
Popis:
Bývalý policejní inspektor A. Delon pátrá po ztracené slepé dívce a odhaluje při tom řadu závažných kriminálních deliktů.

Inspektor Lucas odešel od policie a zvolil si profesi soukromého detektiva. Jeho nejnovější úkol vypadá na první pohled banálně: má najít slepou dívku, o níž se vyšetřovatelé domnívají, že utekla z domova. Brzy se ale ukazuje, že případ je mnohem závažnější. Lucas na každém kroku naráží na tvrdé protivníky. Nechávají za sebou mrtvoly - a podezření z vražd padá na Lucase. Je pevně rozhodnut přijít tomu rozsáhlému komplotu na kloub, musí se však skrývat. V té těžké situaci má pouhé dva pomocníky: někdejšího penzionovaného kolegu a jeho krásnou sekretářku Charlottu...
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.