Sledovat film
Kdo nastaví kůži
online

Film Kdo nastaví kůži
  Trailer k filmu Kdo nastaví kůži Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bývalý policejní inspektor A. Delon pátrá po ztracené slepé dívce a odhaluje při tom řadu závažných kriminálních deliktů.
Inspektor Lucas odešel od policie a zvolil si profesi soukromého detektiva. Jeho nejnovější úkol vypadá na první pohled banálně: má najít slepou dívku, o níž se vyšetřovatelé domnívají, že utekla z domova. Brzy se ale ukazuje, že případ je mnohem závažnější. Lucas na každém kroku naráží na tvrdé protivníky. Nechávají za sebou mrtvoly - a podezření z vražd padá na Lucase. Je pevně rozhodnut přijít tomu rozsáhlému komplotu na kloub, musí se však skrývat. V té těžké situaci má pouhé dva pomocníky: někdejšího penzionovaného kolegu a jeho krásnou sekretářku Charlottu...

Režie: Alain Delon
Hrají a postavy: Alain Delon (Choucas), Anne Parillaudová (Charlotte), Daniel Ceccaldi (Coccioli), Jean-Pierre Darras (komisař Chauffard), Xavier Depraz (Kasper), Jacques Rispal (profesor Bachhoffer)
Země: Francie
Rok výroby: 1981
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko