Sledovat film Každý mladý muž online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Každý mladý muž
  Trailer k filmu Každý mladý muž   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Pavel Juráček
Hrají a postavy:
Pavel Landovský (Lance-corporal), Jaromír Hanzlík (Petrus), Václav Havel (pacient), Emil Horváth (voják), Vladimír Hrabánek (Beran), Ladislav Jakim (Pvt. Bárta)
Země:
Československo
Rok výroby:
1965
Popis:
Film, kterému ženy nemohou rozumět.

Dvě povídky o základní vojenské službě: 1. Achillovy paty - svobodník doprovází nováčka na nemocniční vyšetření (první výrazná role Pavla Landovského, nemocného vojáka přistiženého při kouření představuje Václav Havel), 2. Každý mladý muž - vojáci z výcvikového prostoru věnují značné úsilí přípravě taneční zábavy pro veřejnost. Dostaví se však pouze jediná dívka. let, ale který nedostal mnoho příležitostí k vlastní autorské práci.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski