Sledovat film Jsem božská online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Jsem božská
  Trailer k filmu Jsem božská   Sledovat 1445 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Abby Kohn, Marc Silverstein
Hrají a postavy:
Emily Ratajkowski, Michelle Williamsová (Avery LeClaire), Amy Schumer (Renee Barrett), Busy Philippsová (Jane), Tom Hopper (Grant LeClair), Rory Scovel
Země:
USA
Rok výroby:
2018
Popis:
Být sexy je nejvíc.

Být sexy je nejvíc a každá holka a žena je tak krásná, jak se sama cítí být. Záleží na přístupu. V nové komedii Jsem božská hraje Amy Schumer úplně obyčejnou plus size holku, která po ráně do hlavy začne sama sebe vidět a vnímat jako super kočku. A taky se podle toho začne hned chovat. Její okolí se pak nestačí divit.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski