Sledovat film
Joe
online

Film Joe
  Trailer k filmu Joe Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Drsný příběh o přátelství.
Joe je dramatickým příběhem jednoho života. Příběhem obyčejného osamělého muže, který se snaží ze všech sil být lepším. Přes svou problémovou minulost má dost přátel, ale i nepřátel. Zatím proplouvá životem a tváří se spokojeně. Pak se mu do života připlete Gary - kluk, který žije v rodině alkoholika. Gary cítí povinnost k matce i sestře a tak zůstává a snáší chování svého otce. Joe se snaží být jeho spřízněnou duší a snaží se ze všech sil Garymu pomoci, ale někdy nelze jen tak lehce změnit osud.

Žánr: Drama
Hrají a postavy: Nicolas Cage (Joe Ransom), Tye Sheridan (Gary), Gary Poulter (Wade), Ronnie Gene Blevins (Willie), Adriene Mishler (Connie), Brian Mays (mladík)
Scénář: Gary Hawkins
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima 3.10.2022 00:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська