Sledovat film Jako malé děti online

Přehrajte si film Jako malé děti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1316 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Jako malé děti
  Trailer k filmu Jako malé děti   Sledovat Jako malé děti online
Žánr:
Drama, Krimi, Romantický
Režie:
Todd Field
Hrají a postavy:
Kate Winsletová (Sarah Pierceová), Jennifer Connellyová (Kathy Adamsonová), Patrick Wilson (Brad Adamson), Jackie Earle Haley (Ronald James McGorvey), Noah Emmerich (Larry Hedges), Gregg Edelman (Richard Pierce)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Na předměstí neutečeš před ničím a neutajíš nic ...

Ústřední hráči příběhu tvoří známý milostný trojúhelník, jehož potenciální přítomnost provází většinu manželských soužití od nepaměti. Nová žena v životě ženatého muže znuděného stereotypem a zdaleka už ne tolik překypujícího láskou k choti, které to kdysi před Bohem slíbil. Přidejte k tomu úpěnlivou sexuální potřebu a touhu po novém těle a vyjde vám, že Brad je v tom se Sarah až po uši. A jeho manželka Kathy přitom trpělivě vychovává doma jejich potomka a na manželovy pozdní příchody z práce nahlíží stále s neskrývanou důvěrou v oku. Brzy se však o Ní doslechne a nic už není jako dřív ...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski