Sledovat film Jako malé děti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Jako malé děti
  Trailer k filmu Jako malé děti   Sledovat 1535 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Romantický
Režie:
Todd Field
Hrají a postavy:
Kate Winsletová (Sarah Pierceová), Jennifer Connellyová (Kathy Adamsonová), Patrick Wilson (Brad Adamson), Jackie Earle Haley (Ronald James McGorvey), Noah Emmerich (Larry Hedges), Gregg Edelman (Richard Pierce)
Scénář:
Todd Field, Tom Perrotta
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Na předměstí neutečeš před ničím a neutajíš nic ...

Ústřední hráči příběhu tvoří známý milostný trojúhelník, jehož potenciální přítomnost provází většinu manželských soužití od nepaměti. Nová žena v životě ženatého muže znuděného stereotypem a zdaleka už ne tolik překypujícího láskou k choti, které to kdysi před Bohem slíbil. Přidejte k tomu úpěnlivou sexuální potřebu a touhu po novém těle a vyjde vám, že Brad je v tom se Sarah až po uši. A jeho manželka Kathy přitom trpělivě vychovává doma jejich potomka a na manželovy pozdní příchody z práce nahlíží stále s neskrývanou důvěrou v oku. Brzy se však o Ní doslechne a nic už není jako dřív ...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko