Film Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty

Sledovat film
Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty
online

Přehrajte si film Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1333 filmů a 128 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jako praví špioni, jen chlupatější.
V pradávné bitvě mezi kočkami a psy zašla jedna kočička až příliš daleko. Kitty Galore, bývalá agentka kočičí špiónské organizace, se dala na špatnou cestu a vymyslela ďábelský plán, kterým si podmaní nejen psí nepřátele, ale pokoří i své bývalé kočičí kamarády a svět bude patřit pouze jí. Tváří v tvář takové bezprecedentní hrozbě musí kočky a psi poprvé v historii spojit své síly do neobvyklé aliance, aby zachránili sebe i lidstvo. Komedie spojující loutkařské umění a počítačovou animaci. Připravte se na akční komedii, ve které budou chlupy lítat!

Žánr: Komedie
Režie: Brad Peyton
Hrají a postavy: James Marsden (Diggs), Nick Nolte (Butch), Kristina Barrová (žena who screams), Christina Applegateová (Catherine), Katt Williams (Seamus), Bette Midlerová (Kitty Galore (hlas))
Scénář: Ron J. Friedman, Steve Bencich, John Requa, Glenn Ficarra
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 46 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko