Scooby-Doo! Abracadabra-Doo

Sledovat
Scooby-Doo! Abracadabra-Doo
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Zbrusu nový Scooby-Dooův film s příchutí magie.
Když musí osamělá kouzelnická škola čelit nebezpečí, hrozícímu od fantastické létající příšery zvenčí i ďábelských sil uvnitř, dá se říct jen jedno: Abrakadabra-Doo! A je tu nejnovější celovečerní případ pro Scooby-Dooa a tým Záhady s.r.o. Celá parta se vydala navštívit Velminu sestru Madelyn, která nastoupila na Kouzelnickou akademii Whirlena Merlina, a vyskočí toho na ně víc než jen králík z klobouku. Hrabivý zmrzlinářský magnát chce školu zavřít, vřískající bánší děsí lidi na potkání a mýtický tvor - napůl drak a napůl lev - zvaný gryf je, jak se zdá, velmi skutečný. Dokáží se Scooby-Doo, Shaggy, Daphne, Fred a Velma naučit dost profesionálních triků, aby odhalili tajemství, které školu zachrání? Abrakadabra! Ve společnosti těchto luštitelů záhad je legrace vždycky kouzelná.

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Rodinný
Režie: Spike Brandt
Hrají a postavy: Frank Welker (liftboy Fred (hlas)), Matthew Lillard (Shaggy (hlas)), Grey DeLisleová (Daphne (hlas)), Mindy Cohnová (Velma Dinkleyová (hlas)), Dave Attell (G.P.S. (hlas)), Danica McKellarová (Madelyn Dinkleyová (hlas))
Scénář: Paul Dini, Misty Lee, Alan Burnett, Joseph Barbera, William Hanna
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko