Sledovat film
Jak porodit a nezbláznit se
online

Film Jak porodit a nezbláznit se
  Trailer k filmu Jak porodit a nezbláznit se Trailer
Přehrajte si film Jak porodit a nezbláznit se HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 388 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Pohled do života pěti párů, které se připravují na rodičovství.
Komedie Jak porodit a nezbláznit se je humorným pohledem do života pěti párů v radostném očekávání. Televizní hvězda a fitness guru Jules a její partner Evan přichází na to, že život ve světle reflektorů je absolutně nic proti těhotenství. Přemoudřelá dětská spisovatelka Wendy ochutná svou vlastní medicínu, když s ní začnou mlátit hormony. Její manžel Gary se snaží, aby ho nepřeválcoval vlastní otec alfa samec, který čeká dvojčata se svou mladou a krásnou ženou Skyler. Rosie a Marco se musí poprat s otázkou: Co dělat, když první těhotenství přijde dřív než první rande? Fotografka Holy se chystá na cestu přes celou zeměkouli, aby adoptovala dítě. Její muž Alex si tím nápadem není tak jistý a snaží se svou paniku zklidnit ve skupince zasloužilých otců, kde platí základní pravidlo: "Žádné odsuzování!" Každému se přece někdy stane, že mu spadne dítě do záchodu nebo sní cigaretu, popřípadě vyzvedne z jeslí cizí dítě.

Režie: Kirk Jones
Hrají a postavy: Cameron Diazová (Jules), Jennifer Lopezová (Holly), Elizabeth Banksová (Wendy), Chace Crawford (Marco), Brooklyn Decker (Skyler), Ben Falcone (Gary)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 57 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 1.10.2022 17:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko