Sledovat film
Jackass 2
online

Film Jackass 2
  Trailer k filmu Jackass 2 Trailer
Přehrajte si film Jackass 2 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 293 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

O pokračování New York Times napsaly: ,,...nejodvážnější, nejuvolněnější komedie moderního filmu." Spoře odění kašpaři Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O, Chris Pontius, Wee Man, Ryan Dunn, Presto Lacy, Dave England a Ehren McGhehey opět pohoršují na velkém plátně s absurdní směsí senzace, darebáctví a neplech v Jackass 2. Užijte si nekontrolovatelné záchvaty smíchu a návaly dávení, když chlapci vyšlou svá otlučená těla do boje s těmi nejabsurdnějšími situacemi. Ať Pontius předvede své mužství v loutkovém divadle nebo se Knoxville převlékne za devadesátiletého muže, vždy ví, co vás zvedne ze židle při jejich výpravách za nesmyslnou zábavou. Spolu s nepoužitými, vynechanými scénami, přidanými úseky a dalšími bonusovými drobnostmi je Jackass 2 komedií, kterou si budete pouštět stále dokola. Připoutejte se a připravte se na nekompromisní zážitek - Jackass 2.

Žánr: Komedie
Režie: Jeff Tremaine
Hrají a postavy: Johnny Knoxville (Himself), Bam Margera (Himself), Steve-O (Himself), Chris Pontius (Himself), Ryan Dunn (Himself), Jason Acuna (Wee Man)
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network 21.5.2022 22:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko