Sledovat film Jack Reacher: Nevracej se online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Jack Reacher: Nevracej se
  Trailer k filmu Jack Reacher: Nevracej se   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Edward Zwick
Hrají a postavy:
Tom Cruise (Jack Reacher), Cobie Smuldersová (Susan Turnerová), Robert Knepper (generál Harkness), Danika Yarosh (Samantha Daytonová), Ninja N. Devoe (Female MP), Aldis Hodge (Espin)
Scénář:
Richard Wenk, Edward Zwick, Marshall Herskovitz, Lee Child
Země:
Čína, USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Neustupuj, nevzdávej se, nevracej se.

Jack Reacher se vrací se svým zvláštním smyslem pro spravedlnost v netrpělivě očekávaném pokračován. Poté, co je armádní velitelka Susan Turnerová, která stojí v čele Reacherovy staré vyšetřovací jednotky, obviněna z velezrady, Reacher se nezastaví před ničím, aby dokázal její nevinu a odhalil pravdu ukrytou za velkým vládním spiknutím, v rámci něhož jsou vražděni vojáci.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko