Film
Jack Reacher: Nevracej se

Film Jack Reacher: Nevracej se
  Trailer  k filmu Jack Reacher: Nevracej se
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Neustupuj, nevzdávej se, nevracej se.
Jack Reacher se vrací se svým zvláštním smyslem pro spravedlnost v netrpělivě očekávaném pokračován. Poté, co je armádní velitelka Susan Turnerová, která stojí v čele Reacherovy staré vyšetřovací jednotky, obviněna z velezrady, Reacher se nezastaví před ničím, aby dokázal její nevinu a odhalil pravdu ukrytou za velkým vládním spiknutím, v rámci něhož jsou vražděni vojáci.

Originální název:

Jack Reacher: Never Go Back

Režie: Edward Zwick
Hrají a postavy: Tom Cruise (Jack Reacher), Cobie Smuldersová (Susan Turnerová), Robert Knepper (generál Harkness), Danika Yarosh (Samantha Daytonová), Ninja N. Devoe (Female MP), Aldis Hodge (Espin)
Země: Čína, USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 61 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina