Sledovat film Ivanhoe online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Ivanhoe
  Trailer k filmu Ivanhoe   Sledovat 1286 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Historický, Romantický
Režie:
Richard Thorpe
Hrají a postavy:
Robert Taylor (Ivanhoe), Elizabeth Taylorová (Rebecca), Joan Fontaineová (Rowena), George Sanders (De Bois-Guilbert), Emlyn Williams (Wamba), Robert Douglas (Sir Hugh De Bracy)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1952
Popis:
Anglie v roce 1190: Anglický král Richard Lví srdce se vrací z křížové výpravy, a je zajat rakouským vévodou Leopoldem, který za něj žádá tučné výkupné. Protože jeho intrikánský bratr Jan Bezzemek touží po trůnu a chce se stát králem, nezbývá Richardovu věrnému rytíři Wilfredovi z Ivanhoe, aby bránil krále a království před chamtivostí a intrikami.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski