Sledovat film Ironclad online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Ironclad
  Trailer k filmu Ironclad   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Historický
Režie:
Jonathan English
Hrají a postavy:
James Purefoy (Marshall), Brian Cox (Albany), Kate Maraová (paní Isabel), Derek Jacobi (Cornhill), Paul Giamatti (King John), Charles Dance (arcibiskup Langton)
Scénář:
Jonathan English, Erick Kastel, Stephen McDool
Země:
Velká Británie, USA, Německo
Rok výroby:
2011
Popis:
Děj filmu se odehrává ve 13. století v Anglii. Rebelující rytíři v čele s vévodou z Pembroke, Williamem Marshallem se postaví proti tyranskému králi Janovi. To si samozřejmě král nenechá líbit, takže se vzbouření rytíři musí ukrýt na hradě Rochester, symbolu svobody a práva.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko