Sledovat film Bažanti jdou do boje online

Přehrajte si film Bažanti jdou do boje online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1298 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Bažanti jdou do boje
  Trailer k filmu Bažanti jdou do boje   Sledovat Bažanti jdou do boje online
Žánr:
Komedie
Režie:
Claude Zidi
Hrají a postavy:
Jean-Guy Fechner (Jean-Guy), Gérard Filipelli (Phil), Gérard Rinaldi (Gérard), Jean Sarrus (Jean), Jacques Seiler (Bellec), Marisa Merliniová (Paulette Brugnonová)
Země:
Francie, Itálie, Německo
Rok výroby:
1974
Popis:
Tento film má všechno, co by měli

Čtyři dlouhovlasí mladíci, kteří se tak rádi baví, poflakují a dělají si ze všeho legraci, musí narukovat. A padne kosa na kámen. Nejen že si musí ostříhat své vlasy, ale především se musí podřídit vojenské disciplině a záludnému seržantovi, pro kterého je vojna vším. Okamžitě rozezná svou oběť, žádná šikana mu na ně není dost pokořující a žádný trest dost přísný. Za každý přestupek musí odbojná čtyřka do vězení. To ovšem seržant netuší, s kým má tu čest a také, že na každého jednou dojde.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski